1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Akıllı Saat Fossil Sport Duyuruldu
Trendlerdeki Yazı
reaksiyion-cok-iyi

Akıllı Saat Fossil Sport Duyuruldu

Fossil tamamen su geçirmez ve spora yönelik yeni akıllı saatini bugün içinde duyurdu. 

Akıllı Saat Fossil Sport Duyuruldu

ABD Teksas merkezli teknoloji şirketi olan Fossil, oldukça şık saatler üretmesi ile tanınmakta. Google’ın Wear işletim sistemine sahip olan Fossil akıllı saatleri 255$ – 275$ fiyat aralığında satışta. Türkiye’de ise 1600₺ – 2300₺ arasında bulmak mümkün oluyor.

Fossil tamamen su geçirmez ve spora yönelik yeni akıllı saatini bugün içinde duyurdu. 

Android WearOS’in en son sürümünü barındıracak olan bu akıllı saat, yenilenmiş fitness ve ana ekran arayüzüyle güzel derecede fark yaratmış olarak görünüyor. Bu saat aynı zamanda, Qualcomm’un WearOS için ürettiği en güncel chipset olan Snapdragron 3100’e de sahip. 350 mAh bataryaya sahip olan bu akıllı saat, 6 çeşit renk seçeneği ve 28 adet değiştirilebilir silikon kayışlarla birlikte marketlerde yerini alacak.

Fossil’in duyurduğu akıllı saat Fossil Sport; temassız mobil ödemeler için NFC’ye, kalp ritmi monitörüne, GPS’e, yükseklik ölçere, ortamdaki ışığı ölçen bir sensöre, mikrofona ve konuşmaları gerçekleştirebilmek için bir de hoparlöre sahip. Bugün itibariyle Fossil inernet sitesinden 255 dolar’a satın alınabilen akıllı saat Fossil Sport Smartwatch, akıllı saat almak isteyenler için bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 6 ay önce

    Tasarım oldukça şık, fiyat olarakda dolar düşerse daha güzel olacağı kesin. 🙂