İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Bu Hafta GTA V Online Yüzbinlerce Dolar Oyun Parası Dağıtıyor

Bu Hafta GTA V Online Yüzbinlerce Dolar Oyun Parası Dağıtıyor

GTAV-Money-Free
3
Rockstar, şimdiye kadar yaptığı en büyük ücretsiz oyun parası kampanyasına imza atıyor. GTA Online’da  ödülleri nasıl alacağınızı anlatacağız.

Rockstar, Red Dead Redemption 2’nin çıkışını kutlamak için GTA Online’da  oyun içi para kampanyası başlattı. Bugünden itibaren 15 Ekim’e kadar devam edecek olan kampanyada milyon dolar oyun parası kazanabilirsiniz. Üstelik bu süreçte para kazanmak için çok da bir şey yapmanıza gerek yok.

GTA Online’da Nasıl Ücretsiz Para Kazanırsınız?

  • İlk olarak  15 Ekim’e kadar GTA Online’a giriş yapmak ve böylece 22 Ekim’de hesabınıza 300.000 dolar yüklenecek. (Ayrıca Green Wireframe Body Suit’e ücretsiz sahip olacaksınız.)
  • Önceden Stone Hatchet ve Double-Action Revolver görevlerini yerine getirdiyseniz, 300.000 dolara ek olarak 250.000 dolar daha alacaksınız.
  • Bu hafta bu görevleri ilk kez yaparsanız, görev başına 250 bin dolar daha sizin olacak.
  • Playstation Store veya Microsoft Store’dan RDR2’yi 15 Ekim’e kadar ön sipariş geçerseniz  1 milyon dolar hesabınıza yüklenecek.
  • Bunlarla birlikte tüm adversary modlarından ve gece kulübünüzden iki kat fazla para kazanacaksınız.
İlginizi Çekebilir :  Grand Theft Auto V Sistem Gereksinimleri

Görüldüğü üzere Rockstar, Red Dead Redemption 2’nin çıkışı şerefine adeta ödül yağdırıyor. Eğer siz de bir GTA Online oyuncusuysanız, bu hafta en azından bir kez giriş yapmayı unutmayın.

Yorum Yap

    Yorum Yap