İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. En Çok Merak Edilen Oyun Star Citizen 200 Milyon Dolar Gelir Elde Etti!
Trendlerdeki Yazı

En Çok Merak Edilen Oyun Star Citizen 200 Milyon Dolar Gelir Elde Etti!

En Çok Merak Edilen Oyun Star Citizen 200 Milyon Dolar Gelir Elde Etti!

Dünyanın en çok merak edilen oyunları arasında yer alan Star Citizen 200 milyon dolarlık geliriyle, geliştiricisini daha şimdiden memnun etmeyi başardı.

2012’de hayatına bir Kickstarter projesi olarak başlayan ve kısa sürede milyonlarca destekçiye sahip olan Star Citizen, toplamda 200 milyon dolar kazanmayı başardı. 200 milyon dolarlık gelirin büyük bir kısmını oyunda kullanılan sanal uzay gemilerini satarak kazandığını belirten geliştirici, oyunda çeşitli noktalara hitap eden paketlerin büyük ilgi gördüğünü belirtti.

Temelleri sağlam olan bir hikayenin yanı sıra çevrimiçi anlamda da dolu dolu olan yapıma eklenen webcam desteği sayesinde, oyun içinde artık mimiklerinizi de görebileceksiniz. Eğer oyunu oynarken sinirlenirseniz, arkadaşlarınız da sinirlendiğinizi veya üzüldüğünü görecek.

Aradan geçen bunca yıla rağmen hala çıkışını gerçekleştiremeyen oyun, daha çıkmadan bu kadar büyük bir kitleye kendini beğendirmeyi başararak ayrıca büyük bir övgüyü hak ediyor. Planlamaya göre oyun, 2019’un ikinci çeyreğinde çıkışını gerçekleştirecek. Oyun çıkar çıkmaz 2 milyon oyuncuya dağıtılacağı düşünülürse GTA 5, Call of Duty gibi büyük yapımlarda gördüğümüz etkiyi yaratması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir :  Bu hafta çıkacak oyunlar 25 Kasım 2018 – 2 Aralık 2018

Oyunda, yıldızlararası yolculuk yapan bir uzay kaşifi olacağız. Derin uzayda çeşitli uzay gemileri, gezegenler ve üsler arasında gezerek büyük bir maceraya atılacağız.

Yayınlanan 85 dakikalık oynanış videosu:

Yorum Yap

Yorum Yap