1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Fallout 76 Xbox One X’de 4K Çözünürlüğü Destekleyecek

Fallout 76 Xbox One X’de 4K Çözünürlüğü Destekleyecek

fallout76x
13

14 Kasım’da piyasaya çıkacak olan Fallout 76, online platformda tamamen oyuncu seçimine ve tercihlerine göre ilerleyen bir senaryo üzerine kurulu bir oyun.

Xbox One X Enhanced (Xbox One X ile Güçlendirildi) oyunu piyasaya çıksa, kullanıcılar detayları merakla bekler. Digital Foundry, Fallout 76’nın detaylı incelemesini yaptı ve oyunun 4K çözünürlüğü destekleyeceğini belirtti.

Oyunun şuanda early-build yani erken sürümü karşımızda olsada, piyasaya çıkmadan ve geliştirmeler yapılmadan 4K çözünürlüğü sunması gerçekten iddaalı. Dinamik ölçeklendirme oynanış akıcılığını bozmamak için arada müdahale etse bile, oyun piyasaya girmeden bu sorunların ortadan kaldırılacağına inanıyoruz. 4K çözünürlük konsollarda 30 FPS civarında çalışmakta.

Microsoft ve Bethesda arasında yapılan bir pazarlama sözleşmesinden dolayı, Xbox One oyuncuları 23 Ekimde oyunun Beta sürümü ile buluşacaklar. PC ve PS4 ise Beta sürümünü 1 hafta kadar yani 30 Ekim’e kadar bekleyecek. Tabi BETA sürümünü için ihtiyacınız olan alan 45 GB.

Yorum Yap

    Yorum Yap