1. Ana Sayfa
  2. Kampanya
  3. Football Manager 2019 Erken Siparişe Açıldı

Football Manager 2019 Erken Siparişe Açıldı

football-manager-2019
8

Football Manager 2019, oyuncuyu bu güzel oyunun içine hiç olmadığı kadar çekiyor. Yeni özellikler ve geliştirilmiş oyun mekanikleri sayesinde takımını yepyeni ve farklı biçimlerde yönetmeni sağlayarak taptaze bir hikâye anlatımı yaratıyor. Erken siparişe açılmış olan FM 2019 2 Kasım’da çıkış yapacak. Erken sipariş dönemince kullanıcılarına %10 indirim sunuyor. Sizde erken erişimden faydalanmak ve FM 2019’u 161,10 TL fiyatından almak istiyorsanız Steam’i ziyaret etmenizi öneririm.

Antrenman Düzenlemeleri
Profesyonel oyuna göre modellenen ve sağlaması yapılan yeni ve özel oturum ve takvimlerle, bir sonraki fikstüre hazırlanıp takımını antrenman sahasında geliştirirken sana daha fazla kontrol imkânı sağlıyor.

Yenilenen Taktik Ayarları
Sınırları zorla ve modern futbolun en popüler taktik yeniliklerini yansıtan farklı tarzların yanı sıra yeni takım talimat seçeneklerini kullanarak kendi futbol felsefeni yarat.

Yeni Başlayan Menajerler için Yardım
Football Manager’a yeni mi başladın? Futbol yönetiminin esaslarını öğretecek ve seni oyunun en üstüne taşıyacak bir yol haritası çıkaran interaktif eğitimle oyunu tanı.

Resmi Bundesliga Lisansı
Bundesliga ve 2. Bundesliga’daki 36 takımın tamamı; resmi logoları, formaları ve oyuncu yüzlerinin yanı sıra bu iki ligdeki kupaları da içerir ve tamamen lisanslıdır.

İlginizi Çekebilir :  Düşük donanımlı bilgisayarda PUBG oynamak!

Yenilenmiş Arayüz
Yeniden tasarlanmış modern görünüm, Football Manager marka renklerini taşıyor ve FM19’a taptaze, canlı bir görünüm kazandırıyor.

Diğer eklemeler arasında VAR ve kale çizgisi teknolojisi gibi maç geliştirmeleri, transfer sürecinde menajer yorumları, teknik direktör çevreleri, geliştirilmiş maç öncesi bilgilendirmeleri, arayüz geliştirmeleri, yeni Steam başarımları ve daha pek çok şey bulunuyor.

Yorum Yap

Yorum Yap