1. Ana Sayfa
  2. Mobile
  3. Football Manager 2019 Mobil İçin Yayınlandı!

Football Manager 2019 Mobil İçin Yayınlandı!

football-manager-2019
3

Futbol tutkunlarının keyifle oynadığı menajerlik oyunu olan Football Manager serisinin yeni oyunu Football Manager 2019, sonunda mobil cihazlar için de yayınlandı. İşte Football Manager 2019 mobil versiyonlarının fiyatları ve detayları.

Football Manager 2019 iOS ve Android için satışa sunuldu!

Bilgisayar sürümü çoktan yayınlanıp satışa sunulmuşken, mobil cihazlar için de çıkacağı ilan edilmiş olan Football Manager’in çıkış tarihi, serinin sevenleri tarafından merakla beklenmekteydi. Bir süredir ön siparişe açık olarak mağazada bulunan oyun, bugün nihayet kullanıma açıldı.

Football Manager Mobile ve Football Manager Touch adlarıyla iki versiyon olarak mağazada satışa sunulan oyunun fiyatı ise, Google Play ve App Store üzerinde, Mobile versiyonu 59.99₺‘ye sunulurken, Touch Versiyonu ise 89.99₺ olarak belirlenmiş durumda. Peki, iki versiyon arasındaki fark nedir?

Touch versiyonunun en büyük farkı, bilgisayarınız veya diğer cihazlarınızla senkronize olarak çalışması. Zamanı kısıtlı oyuncular hedeflenerek oluşturulmuş sürüm ile, bilgisayarı kapatmak zorunda olduklarında, kaldıkları yerden mobil cihazları sayesinde oynamaya devam edebiliyorlar.

Touch versiyonu, bilgisayar versiyonuna çok daha benzer ama maalesef sadece tabletler üzerinden oynanabiliyor.

Yorum Yap

    Yorum Yap