İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Fortnite Developer Epic Games Anti-Cheat Şirketini Satın Aldı

Fortnite Developer Epic Games Anti-Cheat Şirketini Satın Aldı

fortnite
2

 Fortnite geliştirici ve yayıncı Epic Games, Helsinki merkezli oyun güvenliğini ve canlı servis yönetim şirketi Kamu, Epic ve Kamu’in ortak bir bildiride bugün açıklandığını açıkladı .

Kamu, “oyuncu memnuniyeti, topluluk oluşturma ve oyun bütünlüğünün canlı yönetimi” ni desteklediğini söyledi. Firmanın Easy Anti-Cheat teknolojisi şu anda dünya çapında 100’ü aşkın PC’ye kurularak, Fortnite dahil 80’den fazla oyunun oyuncularını korumaya çalışmaktadır.

Epic CEO’su Tim Sweeney, “Kamu’nun ekibi ve araçları, tüm oyuncular için adil olan canlı bir Fortnite multiplayer deneyimi oluşturmak için anahtar rol oynadı.” Dedi.

Kamu CEO’su Simon Allayes, “Oyunlarda hile yapmak sadece başlangıçtı” dedi.

Allayes, konudan şu sözlerle bahsetti “Bugün ürünlerimiz, geliştiricilerin, oyuncu ihtiyaçlarını ortaya çıktıkça hızlı bir şekilde belirleyerek rekabetçi kalmasını sağlıyor. Günümüzde oyun kurma ve fırlatma inanılmaz derecede zorlayıcı ve sadece yarısı savaş. Kamu’nun canlı oyunları yönetme araçları geliştiricilerin oyunlarını geliştirdikten sonra başarılı bir şekilde geliştirmelerine ve sürdürmelerine yardımcı oluyor”

Epic kapsamında Kamu, hizmetlerini mevcut müşterilere ve desteklediği motorlara genişletmeye devam etmeyi planlıyor. Epic, Finlandiya’daki teknik, motor ve servis geliştiricilerini işe almak için Helsinki’deki yeni yerini kullanmayı planlıyor.

İlginizi Çekebilir :  En yüksek çözünürlükte PUBG - 4K 60FPS PlayerUnkown’s Battlegrounds

Epic, Foprtnite oyuncularının güvenliği konusunda oyuncuları ciddiye aldı ve oyuncuları iki faktörlü kimlik doğrulaması için bir emote vererek kayıt altına almaya teşvik etti . Bu yılın başlarında on binlerce Fortnite oyuncunun virüs dolu bir V-dolar uygulaması indirdiği ortaya çıktı .

Yorum Yap

    Yorum Yap