İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Fortnite’a Roketatarlı Güncelleme

Fortnite’a Roketatarlı Güncelleme

roketatar
4

Fortnite güncelleme sıklığını biraz artırmış gibi görünüyor ve bu güncellemeler sayesinde Fortnite oldukça iyiye gidecek gibi duruyor. Oyunu sürekli güncel tutan Epic Games, iki haftada bir yaptığı büyük güncellemeler yerine daha sık yapacağı orta ölçekli güncelleme yapmaya hazırlanıyor.

6.02 güncellemesi pek büyük bir güncelleme olmasa da oyuna yeni silahlar ve değişik özellikler getiriyor.

 

Dörtlü Roketatar

Fortnite’da oynuyorken roket mermisi ile aldığınız hasar sizi çok kötü bir duruma sokabiliyor. Şimdi ise beklemediğiniz bir anda dört roket mermisi ile karşılaşabilirsiniz. Oyundaki normal roketler gibi bu dörtlü roketimizin de verdiği hasar çok fazla. Etrafınıza bir sürü duvar örmenizi tavsiye ederiz.

 

Disco Domination

 

Fortnite’a yeni eklenen oyun modu Disco Domination, bayrak ele geçirme üzerine dayanan bir oyun. Oyun alanında 5 adet disko bulunmakta. Bu diskolara gidip dans ettiğinizde puan kazanıyorsunuz. Toplam 100 puanı en erken toplayan takım ise oyunun kazananı oluyor.

 

Drop Şansı

Oyundaki en iyi silahların droplardan çıkma ihtimali, bazı silahlarda düşürülürken bazılarında artırıldı. Bu güncellemenin oyuna ne kadar etki ettiğini hep birlikte göreceğiz.

Yorum Yap

    Yorum Yap