1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. GTA Online Sumo ( Remix ) Modu Geldi!

GTA Online Sumo ( Remix ) Modu Geldi!

Sumo-GTAO-Artwork

Rockstar GamesGrand Theft Auto Online Adversary modları yayınlamaya devam ediyor. Ancak sizin de dikkatinizi çektiği gibi son yayınlanan modlar, eski modların bazı değişiklikler ile yeniden karşımıza gelmiş halleri olmuştu. Bu hafta da bu durum değişmedi. Yaklaşık iki yıl önce beğenimize sunulmuş olan Sumo, Sumo (Remix) yenilenmiş haliyle geri döndü. Tabi ki beraberinde de çifte GTA$ ve RP kazanma fırsatı, iki yeni tişört ve sürüsüne bereket indirimle.

Lowriders: Custom Classics güncellemesinin bir parçası olarak yayınlanmış olan Sumo modu, bizleri küçük bir adaya veya bir gökdelenin çatısına götürüyordu. Tercihimize göre binek otomobil, Amerikan tipi araba veya arazi arabası seçip, mücadeleye başlıyorduk. Mod, bütün rakiplerimizi saf dışı bırakana veya daralan çembere sığamaz hale gelene kadar devam ediyordu.

Sumo (Remix) modunda ise güvenli alanda kalma mücadelesi yine devam edecek, ama bu defa, sürenin dolduğu her anda güvenli alan hareket edecek. Dolayısı ile biz de vakit kaybetmeden güvenli alanın yeniden belirdiği noktaya gitmeye çalışacağız. Bu güvenli alanın her defasında küçüleceğini söylemeden de geçmeyelim.

İlginizi Çekebilir :  Bu Hafta GTA V Online Yüzbinlerce Dolar Oyun Parası Dağıtıyor

15 Ekim 2018 tarihine kadar yedi yeni Sumo (Remix) arenasındaki mücadeleye katılarak çifte GTA$ ve RP kazanabilirsiniz. Ayrıca Terrorbyte ile ilgili Client Jobs ve Business Battles da 8 Ekim 2018 tarihine kadar GTA$ ve RP kazandırırken, bu hafta içinde Grand Theft Auto Online oynayarak White Ammu-Nation ve Yellow Warstock tişörtlerini açabilmeniz de mümkün olacak.

Yorum Yap

    Yorum Yap