İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. iPhone XS ve XS Max’in Çıkış Tarihi ve Fiyatı
Trendlerdeki Yazı

iPhone XS ve XS Max’in Çıkış Tarihi ve Fiyatı

iPhone XS ve XS Max’in Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Tanıdığımız ilk günden beri merakla beklediğimiz iPhone Xs ve XS Max’in çıkış tarihi ve fiyatı sonunda belli oldu.

Son dönemdeki üst segment akıllı telefon fiyatları bildiğiniz üzere başını alıp gitmiş durumda. Orta segmentten bir üste geçmek istediğimizde bu fiyatları görüp vazgeçmişliğimiz vardır. Fiyatlar böyleyken düşmesine dair pek umudumuz da yok çünkü dolar kuru, vergiler derken daha düşük fiyatlar beklemek biraz hayal ürünü oluyor.

Apple’ın yeni iPhone’ları tanıtıldığından beri de hepimiz hem tedirgin hem de meraklı bir şekilde fiyatları bekliyorduk. Beklenen haber nihayet geldi ve açıkçası her ne kadar sürekli tahmin ettiğimiz fiyat aralığı olsa da resmi olarak bu rakamlarla karşılaşmak deyim yerindeyse “Yok artık!” dedirtiyor.

Sözü daha fazla uzatmadan fiyat bilgilerini paylaşayım. İşte detaylar;

Her iki telefon da 4 Aralık tarihinde ülkemizde resmi olarak satışa sunulacak ve iPhone Xs, 9.899 TL’lik, iPhone Xs Max ise 10.999 TL’lik fiyat etiketine sahip olacak. Açıklanan rakamlar, telefonların 64 GB versiyonlarında geçerli.

Xs Max’in test sonuçlarını merak ediyorsanız.

İlgili Yazı

Yeni iPhone XS Max, DxOMark testinde Huawei P20 Pro’yu geçemedi

Açıklanan bu fiyatlardan sonra herkesin aklında oluşan soruyu sizlere yöneltmek isterim. Bir telefona 10 bin lira civarı ücret ödenir mi? Bu sorunun cevabını 4 Aralık tarihinden sonra hep birlikte göreceğiz.

Yorum Yap

Yorum Yap