1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. League of Legends’ın Yeni Karakteri Meraklı Bukalemun Neeko Duyuruldu!
Trendlerdeki Yazı

League of Legends’ın Yeni Karakteri Meraklı Bukalemun Neeko Duyuruldu!

League of Legends’ın Yeni Karakteri Meraklı Bukalemun Neeko Duyuruldu!

Riot Games‘in geliştirdiği ve dünya çapında milyonlarca oyuncunun oynadığı League of Legends‘a yeni şampiyon geliyor. Meraklı Bukalemun Neeko adıyla gelecek olan şampiyon için bir video yayımlandı.

Son olarak oyuna Pyke’ı getiren Riot, oyundaki eksikliği ciddi anlamda hissedilen yeni büyücü boşluğunu Neeko ile dolduracak. Xayah-Rakan ikilisinden itibaren duyurulan her şampiyonun ayrıştırıcı bir özelliği bulunurken Neeko da bunlardan birisi olacak.

“Bukalemun” lakaplı yeni şampiyonun en büyük özelliği takım arkadaşlarının şekline bürünebiliyor olması. Yayınlanan videoya baktığımızda rakip şampiyondan hasar aldığında ya da belirli bir süre sonra geri eski haline dönen şampiyonun yetenekleri heyecan verici. Tıpkı LeBlanc’ta olduğu gibi bir klon çıkartan şampiyon, şekil değiştirme özelliğiyle şeklini aldığı takım arkadaşından iki tane daha çıkartabiliyor. Bir diğer yeteneği ise alan hasarı olarak gözüken şampiyonun ultisinin geniş bir alanı kaplayan infaz hasarı verdiğini söylemek mümkün.

Riot Games, her geçen gün League of Legends’a yeni şampiyonlar katmaya devam ediyor. Meraklı Bukalemun Neeko, açıkçası beğendiğimiz bir karakter oldu. Siz yeni karakter hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyundaki büyücü eksikliğine bir nebze de olsa çare olabilir mi? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bekliyoruz…

Yorum Yap

Yorum Yap