1. Ana Sayfa
  2. Mobile
  3. PUBG Mobile 4. Sezon Başlıyor
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile 4. Sezon Başlıyor

PUBG’nin mobile versiyonundaki lig sistemi Royale Pass 3. Sezon dün itibariyle bitti. Sezon 4 ise yarından itibaren başlıyor.

PUBG Mobile 4. Sezon Başlıyor
Yarın başlayacak olan 4. sezon, kullanıcıları oldukça merak içinde bırakmış durumda. Android ve iOS platformunda bulunan PUBG Mobile, sunucular çevrimdışı hale gelmeden direkt olarak 4. sezona geçiş yapacak. Bu gece geç saatlerde yayınlanacak olan güncelleme, yine yarın sabah erken saatlerde aktif hale gelmiş olacak.

 

Yeni gelecek bu güncellemede Sanhok haritasının dinamikleri değişecek, araç olarak scooter’da oyuna eklenmiş olacak. Bilgisayar kullanıcılarını zamanında oldukça oyuna bağlayan “Hardcore” modunun PUBG Mobile’a yarın itibariyle eklenecek olması, kullanıcıların meraklanmasına yol açıyor. Tek atışlı, çok atışlı ve otomatik modlara sahip AR tüfeği M762 Beryl de yarın itibariyle PUBG Mobile’ın bütün haritalarında oynanabilmek üzere eklenmiş olacak.

Sezon 4’ün PUBG Mobile’ın Android ve iOS platformuna geleceği, oyun içi bir bildirim ile kullanıcılara duyurulmuştu. Yeni eşyaların ve özelliklerin güncelleme ile oyuna eklenebilmesi için PUBG Mobile’ın son sürümüne sahip olmanız gerektiğini unutmayın.

 

Yorum Yap

Yorum Yap