1. Ana Sayfa
  2. Mobile
  3. PUBG Mobile PC’den oynayabilmeniz için Tencent Gaming Buddy Emülatör
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile PC’den oynayabilmeniz için Tencent Gaming Buddy Emülatör

Tencent, PC için Resmi PUBG Mobile emülatörünü çıkarttı.

PUBG Mobile PC’den oynayabilmeniz için Tencent Gaming Buddy Emülatör
Tencent, PUBG Android ve iOS işlemci cihazlar için yayınladığında PUBG Mobile popüler oyunu mobil platformlara taşıdığı için fazlasıyla dikkat çekmeyi başardı. Fakat biliyorsunuz ki PUBG bir ‘battle royal’ oyun olsa da, aynı zamanda da bir shooter oyunu.

Herkesin bildiği üzere shooter oyunları, yüksek kontrol becerisi ve refleks gerektirir. Fakat 5-6 inçlik dokunmatik ekranlarda bahsettiğimiz kontrolü sağlamamız pek de mümkün olmuyor. Doğal olarak PUBG Mobile oyuncuları hemen klavye ve farelere saldırdılar.

Tencent, klavye ve fare ile PUBG Mobile oynamak isteyen oyuncular için çözümü Tencent Gaming Buddy’i sunmakta buldu. Tencent Gaming Buddy, PUBG Mobile’ı olduğu gibi bilgisayarınıza taşıyor. Bu nedenle oyunu standart PUBG ile kıyaslamak olmaz iki ayrı uç nokta ikiside, fakat yine de görüntülerin çok da düşük kalite olduğunu söylenemez.

Mobil oyunculara haksızlık yapmak istemeyen Tencent, Tencent Gaming Buddy ile PUBG Mobile’a giriş yapan oyuncuların yalnızca emülatörü kullanan oyuncularla eşleşmesini sağlıyor. Böylece klavye ve fare, dokunmatik ekranla oynayanları etkilemiyor.

NOT: Takım veya eşli oynama durumunuzda arkadaşınız veya arkadaşlarınız telefon üzerinden bağlanabiliyor aynı şekilde karşınızdaki takımlarda da bu durum söz konusu.

Yorum Yap

Yorum Yap