İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyuncu Rehberi
  3. PUBG – Sonbahar Ortası Festivali Etkinlikleri ve Ödüller

PUBG – Sonbahar Ortası Festivali Etkinlikleri ve Ödüller

pubg
2

Yaz bittikçe ve günler kısaldıkça, dünyadaki birçok ülke kendi mevsimsel değişimini kutlamak için toplanıyor. Önümüzdeki 4 hafta boyunca, PUBG bu festivallerden ikisini kutlayacak ve siz de oyunu oynayarak ve ücretsiz festival skinleri kazanarak katılabilirsiniz! Chuseok ve Sonbahar Ortası festivali kutlamaları 19 Eylül-16 Ekim tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek. Her hafta, bu hafta içinde en iyi 15 PUBG oyununda ilk 15’e girerek kazanılabilecek yeni ciltler bulunuyor. Aşağıda, farklı etkinlik dönemlerinin bir dökümünü ve kazanabileceğiniz skinleri görebilirsiniz.

  • Event 1 Tarih: 19 Eylül Çarşamba 18:00 – 25 Eylül Salı 15:59 Ödül: Geleneksel Hanbok Şapkası, Modern Hanbok Ceket
  • Event 2 Tarih: 25 Eylül Salı 18:00 – 2 Ekim Salı 15:59 Ödül: Geleneksel Gözlük (Yuvarlak), Tang Takım Ceket
  • Event 3 Tarih: 2 Ekim Salı 18:00 – 9 Ekim Salı 15:59 Ödül: Modern Hanbok Gömlek + Modern Hanbok Pantolon + Geleneksel Hanbok Ayakkabı
  • Event 4 Tarih: 9 Ekim Salı 18:00 – 16 Ekim Salı 04:59 Ödül: Tang Takım Ceketi + Tang Takım Pantolon + Zip-up Boots

Not :Ödül kazanmak için her etkinlik için ayrı ayrı şartları tamamlamanız gerekir. :white_small_square: Etkinlik ayrıntılarını ve ödüllerini görmek için oyun lobisindeki sandık simgesini tıklayabilirsiniz. :white_small_square: Her etkinlik döneminden önce ödülünüzü almak için “Al” düğmesine tıklamanız gerekir.

İlginizi Çekebilir :  PUBG Hatalar Üzerine Yoğunlaştıkları Fix PUBG Çalışmasını Sonlandırdı!

 

Yorum Yap

    Yorum Yap