1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. PUBG’nin Ufak Kardeşi : Mini PUBG

PUBG’nin Ufak Kardeşi : Mini PUBG

PUBG’nin Ufak Kardeşi : Mini PUBG
Mini Battlegrounds adrenalin ve savaş dolu çok oyunculu, son ayakta kalma oyunudur! Basit kontroller ile, bu oyun yeni oyuncular için oynamak kolaydır, eğlenmek için yüksek beceri gerektiren bir zorluğu yoktur.

Çok yaygın olan geleneksel birinci şahıs bakışından ziyade izometrik bir görünüm kullanmak, onu rakiplerinden ayıran oyuna benzersiz bir his katar ve yeni bir strateji ve beceri katmanı ekler.

Tek bir hedefe sahip terk edilmiş bir kasabada 50’ye kadar oyuncuyla katılın: Hayatta kal. Zırh, çok sayıda silah ve diğer benzersiz destekleri toplayın ve onları düşmanlarınızı öldürmek için kullanın. Öldürmek ya da öldürmek, ve sadece bir kişi hayatta kalacak; SEN.

Mini Battlegrounds, benzer başlıkların başarısız olduğu, hile ile mücadele etmek için yoğun şekilde optimize edilen türün dinamiğini sağlıyor. İster sıradan bir oyuncu olmayı tercih edin ve ister nadir derileri ve güzel kozmetikleri, isterse savaş alanlarında bir Tanrı’yı ​​toplamaya odaklanın, yetenek gösterin ve kendi kaderinizi belirleyin.

Oyunu Steam’den ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

Özellikler:
-Sezgisel kontrol, henüz öğrenmesi kolay zor
-Daha sık eklenen daha büyük miktarlarda silah
-Anlamlı ödüllü hızlı oyunlar
-Ödeme yapmadan kazanabilirsiniz
-Anti-Hile optimizasyonu olduğu için yeteneğinizle parlarsınız

İlginizi Çekebilir :  Windows 10 Yeni Ekim Ayı Güncellemesi

Yorum Yap

Yorum Yap