1. Ana Sayfa
  2. Donanım
  3. Radeon RX 590 TimeSpy Testine Girdi

Radeon RX 590 TimeSpy Testine Girdi

AMD-Radeon-RX_8
12

Radeon RX 590; AMD’nin yeni güncelleştirdiği ekran kartı serisi yakında bizlere duyurulacak.  Fakat bundan önce 3D Mark TimeSpy test sonuçları piyasaya sızdırıldı. Şimdi elde etmiş olduğumuz bilgilere dayanarak RX 580 ile kıyaslandığında %1 gelişme gösterdiği ortaya çıkıyor. Ancak bildiğiniz üzere bu test sonuçları kesin ve resmi bir sonuç değil.

 

AMD yeni RX 590 ekran kartı serisi ile piyasaya ufak da olsa yeni bir heyecan getirmek ve ekran kartı piyasasından soğumak istemiyor. Böylece AMD severler yeni ekran kartı tercihlerinde son güncel modellere yönelebilecekler.

 

AMD RX 590 Ekran Kartı Test Sonuçları

Test sonuçlarındaki grafik puanlamalarına baktığımızda şu anda RX 590 eski RX 580’e göre %1.1 oranında ilerleme gösteriyor. Aynı mimarinin daha uygun fiyatlı ve daha hızlı olacağından şüphemiz yok fakat AMD’nin bu kadar az bir artış ile yeni seriyi güncellemesi biraz garip kaçtı. AMD den yeni serisinde daha fazla performans geliştirmesi bekliyorduk fakat daha önce de belirttiğimiz gibi resmi sonuçlara dayanmamakta. Yakında hep birlikte detayları göreceğiz.

 

İlginizi Çekebilir :  Resident Evil 2'den, 30 Dakikalık Claire Senaryosu Oynanışı

 

Yorum Yap

    Yorum Yap