1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Razer Sila tanıtıldı! Oyunculara Özel Router!

Razer Sila tanıtıldı! Oyunculara Özel Router!

razersila

Yıllardır oyuncu ekipmanları ile tanınan ve son dönemde oyuncu telefonu ile akıllı telefon dünyasına yeni bir soluk getiren Razer, bu kez oyunculara özel bir router ile karşımıza çıktı. İşte tüm detayları ile Razer Sila özellikleri ve fiyatı!

İnternet bağlantısının oyuncular için ne kadar önemli olduğu günümüzde herkes tarafından bilinir hale geldi. Yaşanılan minimum bir gecikme bile karşı tarafın bir adım öne çıkmasına ve size karşı üstünlük sağlamasına neden olabiliyor.

Razer Sila, ağ üzerindeki trafiği analiz eden Razer FasTrack isimli tescilli bir akıllı trafik yönetimi sistemine ev sahipliği yapıyor. Bu sayede bilgisayar ile sınırlı kalınmayarak PlayStation, Xbox ve Switch gibi konsollara öncelik tanınıyor.

Razer Sila özellikleri ile neler sunuyor?

Örneğin, PS 4 ile Razer Sila üzerinden internete bağlandığınızda, en iyi oyun deneyimi için size ağ üzerinde öncelik sağlanıyor. Tabi, diğer cihazlarda sorun yaşanmaması için gerekli olan optimizasyonlar otomatik olarak yapılıyor.

Özellikle WiFi üzerinden bağlantı sağlayan oyuncuların sorunlarını ortadan kaldırabilecek olan bu router’ın ne kadar başarılı olduğu şu anda bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir :  Google’ın yeni tableti sızdırıldı!

Razer Sila tanıtıldı!Sila’yı geniş bir alanda kullanma ihtiyacı olanların, iki cihaz ile yaklaşık 500 m² bir alanda sorunsuz bir internet deneyimi sunabileceği belirtiliyor. Bu cihaz için Ignition Design Labs ile birlikte çalışan Razer, Sila’nın çok kanallı DFS sistemi sayesinde ağ üzerinde sorun oluşturabilecek kanalları engellediği belirtiyor.

Oldukça gelişmiş ayarlara sahip olmasına rağmen Razer Sila’nın, Android ve iOS uygulamaları üzerinden kolayca kontrol edilebildiği belirtiliyor. Dünya genelinde satışa sunulan bu cihaza sahip olmak isteyenler 249.99 dolar ödemesi gerekiyor.

Yorum Yap

    Yorum Yap