İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Donanım
  3. Razer Xbox One Donanımları İçin Çıkış Tarihini Açıkladı.
Trendlerdeki Yazı
reaksiyion-alkis

Razer Xbox One Donanımları İçin Çıkış Tarihini Açıkladı.

Razer Xbox One Donanımları İçin Çıkış Tarihini Açıkladı.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde, Microsoft tarafından yapılan duyuru ile Razer’ın Xbox One mouse ve klavye desteği sunacağı duyurulmuştu. Bugün ise, resmi duyuru ile birlikte Xbox One için özel olarak geliştirilecek olan kablosuz klavye ve mouse için tarih verildi.

İşte detaylar!

Konsollarda genel anlamıyla alışkın olmadığımız mouse ve klavye ikilisi, artık gerçek oluyor. Daha önce üçüncü parti şirketler tarafından hazırlanan klavye ve mouse’lar, aslında modlanmış bir gamepad’den ibaret olduğu için bildiğiniz üzere çok sağlıklı çalışmıyordu.

Haberi okurken sanıyorum ki hepimizin aklına şu konu takıldı:

Konsol kullanıcıları arasında bir haksızlık olmayacak mı?

Dün yeniden yapılan duyuru ile birlikte birçok kullanıcı tarafından merak konusu olan bu soruya da cevap verildi. Yetkililer  “Multiplayer olarak, ücretsiz olarak oynanabilen online oyunlar bu desteği direkt olarak alacak. Ürünlerimiz piyasaya sunulduğunda, oyun geliştiricileri isteğe bağlı olarak özelliği oyunlara dahil edebilecek.” şeklinde bir açıklama yaptı.

 

Razer Xbox One

Kablosuz olarak kullanıcılara sunulacak olan klavye ve mouse, için tabiri caize bir ön izleme yapan Razer, detaylı bilgileri Ocak 2019’da düzenlenecek olan CES 2019’da gün yüzüne çıkartacak. CES 2019 etkinliğinden sonrasında ise bu donanımlar satışa sunulacak.

İlginizi Çekebilir :  PUBG ve PES 2019 Xbox One’da Ücretsiz!

Razer tarafından paylaşılan detaylara göre, söz konusu bu klavye ve mouse sadece oyun geliştiricileri tarafından uygun görülürse desteğine izin verilecek.

Bunun haricinde ise her türlü ortamda her türlü şekilde rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanan bu özel donanımlar, ayrıca bilgisayarda kullanılması mümkün olacak.

Yorum Yap

Yorum Yap