İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Donanım
  3. Razer’ın Yeni Ürünü Blackwidow Lite
Trendlerdeki Yazı

Razer’ın Yeni Ürünü Blackwidow Lite

Oyuncu ekipmanları denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biride Razer'dır, gerek kalite gerek tasarım olarak kendini kanıtlamış sayılı markalar arasında olan şirketin yeni çıkarttığı ürün bu sefer sadece oyun dünyasına değil, iş dünyasınada hitap ediyor. İşte karşınızda Blackwidow Lite!

Razer’ın Yeni Ürünü Blackwidow Lite

Razer Blackwidow Lite’ı tanıttı. Razer BlackWidow Lite’ın en belirgin özelliği sessiz yazma deneyimine sahip olması, yeni mekanik klavye Razer Blackwidow Lite hem oyun oynarken hem de ofis ortamında sessize yakın mekanik klavye deneyimi sunuyor.

Hem iş hem de oyun için tasarlandı, klavyede Razer Turuncu Mekanik Anahtar kullandığı için sessize yakın performans sunuyor.

En iyi yazma ve oyun deneyimini sunan Razer BlackWidow Lite, dayanıklılığı ve sessizliği ile ön plana çıkıyor. 80 Milyon tuş vuruş ömrü bulunan klavyede ekstra ses yalıtımı ve performans için o-rings ile donatılmış.

Razer’ın kurucu ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan, “Hem oynamasını bilen hem de sıkı şalışan bir ekibiz. Günlük hayatlarımızın üçte biri masaların önünde harcanıyor, bu yüzden yazarken kendinizi harika hissettiren bir klavyeyi deneyimlemenizi istiyoruz. BlackWidow Lite, iş ve oyun için mükemmel bir arkadaş olmak üzere tasarlandı” dedi.

Kuzey Amerika’da 89.99 dolar, Avrupa’da ise 99.99 euro fiyat etiketiyle satılacak, Türkiye fiyatı ise henüz belli değil.

Yorum Yap

Yorum Yap