İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Samsung’un katlanabilir telefonu Flex’in fiyatı açıklandı!
Trendlerdeki Yazı

Samsung’un katlanabilir telefonu Flex’in fiyatı açıklandı!

Samsung’un katlanabilir telefonu Flex’in fiyatı açıklandı!

Samsung geçtiğimiz haftalarda San Francisco’da düzenlediği konferansda katlanabilir akıllı telefonunu gözler önüne sermişti. Kullanıcılar uygun hale getirilebilmesi için hala çalışmalarının devam ettiğini belirten Samsung, fiyat konusunda herhangi bir açıklama sunmamıştı.

Peki Samsung Galaxy Flex olarak adlandırılan bu cihazın fiyatı ne olacak?

Şimdiye kadar tarafımızda herhangi bir bilgi olmasa da ortaya çıkan son bilgilere göre Galaxy Flex fiyatı ile cepleri yakacak. İngiltere merkezli bir teknoloji platformundan alınan bu bilgilere göre Flex modelinin 2500 Dolara yakın bir fiyata sahip olması bekleniyor. Hiçbir vergiyi dahil etmeden direkt olarak TL’ye çevirdiğimiz ise 13.500 TL gibi bir tutarla karşı karşıya kalıyoruz.

Geçtiğimiz günlerde Apple’ın yeni telefonunun fiyatını sizlerle paylaşmıştık. Bir karşılaştırma yapmak isterseniz diye buraya bırakıyorum.

İlgili Yazı

iPhone XS ve XS Max’in Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Peki neden bu kadar pahalı?

Bu yüksek fiyatın nedeni sadece sınırlı sayıda üretimden kaynaklı değil. Katlanabilir yapıdaki Infinity Flex ekranlarının üretiminin oldukça zahmetli ve dayanıklı olabilmesi için en pahalı ekran parçalarının kullanıldığı yönünde. Bu şekilde parça üretimi olunca da haliyle fiyatlar cep yakıyor.

İlginizi Çekebilir :  Yeni iPad Pro Satışa Sunuldu!

Bu model katlanmış haliyle 4.58 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. Açıldığı zaman ise 7.3 inç büyüklüğüne ulaşan ekran, kullanıcıları tatmin edecek 1536×2152 piksel çözünürlük sunacak. 420 ppi ile bu ekranın oldukça canlı ve net görüntüyü bizlere sunacağı tartışılmaz bir gerçek.

Eğer bu katlanabilir telefon hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız sizleri şöyle alalım.

İlgili Yazı

Samsung Katlanabilir Telefonunda Bixby mi Kullanacak?

Yorum Yap

Yorum Yap