1. Ana Sayfa
  2. Steam
  3. Steam’e Yeni 9 Kasım Güncellemesi!

Steam’e Yeni 9 Kasım Güncellemesi!

Steam’e Yeni 9 Kasım Güncellemesi!

Bilgisayar oyunculuğu konusunda büyük yeri olan ve neredeyse tüm PC oyunlarını içerisinde barındıran Steam‘e yeni 9 Kasım güncellemesi yayınlandı. Yayınlanan Steam güncellemesi sohbette, Windows’ta, Dualshock 4 ve Xbox kontrolcüsünde yaşanan sıkıntıları gidermeye yönelik.

Steam Güncellemesi Sayesinde PS4 ve Xbox Gamepad Sorunları Giderildi.

Gelen yeni güncelleme ile Steam üzerinde yaşanan ufak tefek sorunlar giderildi. Büyük ekran chat’ine “Oyuna davet etme seçeneği” getirildi. Bunun yanı sıra Mac OS X Mojave platformunda stream servisi geçici olarak kaldırıldı.

Sanal gerçeklik için klavye gösterme ve geri seçeneği eklendi. Gelen güncellemenin son güncelleme olduğunu söylemek doğru olmaz. Fakat her gelen güncellemenin belirli konularda performans artışları sağladığını ve çeşitli noktalarda kararlılığı artırdığını da belirtmek gerekir.

Güncellemenin ana odak noktası bilgisayara bağlanan kontrolcülerin daha rahat çalışabilmesi olduğundan Dualshock 4 ve Xbox kontrolcüsü ile oyun oynamayı sevenler, bu güncelleme sayesinde daha rahat bir oyun deneyimi elde edebilecekler.

Yorum Yap

Yorum Yap