1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Thermaltake, RGB Bakır Radyatörleri Piyasaya Sunuyor

Thermaltake, RGB Bakır Radyatörleri Piyasaya Sunuyor

Thermaltake-Pacific-C-4

Thermaltake, bugün Pasifik C ve CL Plus RGB Bakır Radyatörler Serisini bugün TT Pacific radyatör ailesine eklemeler olarak piyasaya sürdü. Geçmişte alüminyum radyatörleriyle ilgilenmemiş olanlar için bu, bakır kullanmayı tercih eden ve yine de RGB işlevini isteyen kullanıcılar için başka bir seçenek.

Thermaltake, RGB Desteği ile Pacific C ve CL Plus Bakır Radyatörleri Piyasaya Sunuyor

Pacific C360 ve C240 ​​Radyatörler, 12 set düz boru tasarımları ve pirinç tankları ile birlikte 27 mm kalınlıktaki radyatörler ile tasarlanmış ultra ince radyatörler, radyatörün ağırlığını düşürmenin yanı sıra dayanıklılığı garanti eden benzersiz paslanmaz çelik yan panellere sahip.

Ayrıca, bakır fin tasarımı ile yapılan Pacific CL360 Plus RGB Radyatör, yüksek yoğunluklu bakır kanatlı tasarımı, pirinç deposu ve TT RGB PLUS yazılımını, TT AI Sesini destekleyen 16,8 milyon renk LED şeritli, yüksek performanslı bir 360mm bakır radyatördür. Kontrol ve Amazon Alexa Ses Servisi.

Radyatörler, ısıyı güç dağıtıcı bileşenlerden verimli bir şekilde çekmek için optimize edilmiştir, böylece hem düşük hem de yüksek hava akımı işleminde maksimum ısı dağılımı elde edilir. Lehimlemeden sonra, kanat ve boru bir bağlantı oluşturmak üzere birleşir, böylece eşit ısı transferi yaratılır.thermaltake-Pasifik-C-4

En iyi termal kapasiteyi sağlamak ve ısı transferini arttırmak için, Pacific C360 / C240, 12 ayarlı düz boru tasarımı ve pirinç deposuyla birlikte 27 mm kalınlığında bir radyatör ile tasarlanmıştır. Bu teknik, suyun bir tarafa akmasına izin verir ve daha sonra radyatörün diğer tarafına geri dolaşımdan önce alt bölmeden geçer.

İlginizi Çekebilir :  Oyuncuların Yeni Efsanesi: Excalibur G770 Ön Siparişe Çıktı!

Son olarak, yüzgeçler yoğunluğu oldukça yüksektir ve FPI 17 hava hacmine izin verir, Radyalin dayanıklılığını artıracak ve daha yüksek olan 482 ℉ / 250 ℃’de yüksek sıcaklıkta bir ıslatma işlemi uygulayan paslanmaz çelik yan panellere sahiptir. Diğer şirketlerin çoğu, bağlantılarda tam güç elde etmek için safsızlıkların hte sodering işleminden uzak tutulmasını ve kullanılmasını sağlar. Radyatör kontrollü atmosfer lehimleme hattı ile pişirilir. Malzemeler, daha iyi ısı tahliyesi elde etmek için tüplerden gerçek yüzgeçlere optimum termal transfer gerçekleştirmek için birbirlerine eriyebilir.

Yorum Yap

    Yorum Yap