1. Ana Sayfa
  2. Yazılım
  3. WhatsApp Yeni Özelliğini Test Ediyor.
Trendlerdeki Yazı

WhatsApp Yeni Özelliğini Test Ediyor.

WhatsApp Android kullanıcılarına farklı ve yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Yeni gelişme ile birlikte WhatsApp‘ın Android kullanıcıları için sunacağı bu özellik ortaya çıktı.

WhatsApp Yeni Özelliğini Test Ediyor.

Yapmış olduğu sızıntılarla tanınan WABetaInfo tarafından paylaşılan bilgilere göre, WhatsApp’ın yakın zaman içerisinde yayınlayacağı güncelleme ile birlikte, aynı mesajı veya medyayı birden fazla kişiye yönlendirmeden önce, kullanıcılara ön izleme imkanı sunulacak.

WhatsApp Android Whatsapp kullanıma sunacağı ön izleme özelliği sayesinde, aynı mesajı birden fazla kişiye yönlendirirken, kullanıcıların dalgınlığı ile oluşabilecek hataların önüne geçilebilecek.

Ayrıca WhatsApp, Android kullanıcıları için kullanıma sunacağı bu özelliği diğer, platformlar içinde sunacağını müjdeledi. Söz konusu bu özellik şimdilik WhatsApp Android Beta programına kayıtlı olan kullanıcılar için kullanıma sunulmuş durumda. Sizde WhatsApp’ın bu tarz yeniliklerinden herkesten önce haberdar olmak isterseniz, buraya tıklayarak Beta programına kayıt olabilirsiniz.

Uygulama Beta sürümde olduğundan hataları ve sorunları oluşacağı için biz normal sürümü kullanmanızı öneririz.

Yorum Yap

Yorum Yap