1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. WIRELESS VR KAÇIŞ ODASI OYUNU HUXLEY AKASYA’DA

WIRELESS VR KAÇIŞ ODASI OYUNU HUXLEY AKASYA’DA

EXITVR ŞİMDİ TÜRKİYE’DE!

Avrupa’nın ilk ekipçe oynanabilen Wireless VR kaçış odası oyunu HUXLEY Akasya’da!

EXITVR NEDİR?

ExitVR, kaçış odası oyunlarını sanal gerçeklikle birleştirip HUXLEY oyununu yarattı. Şu an için bu deneyim dünyada tek: Kablosuz bir VR macerası. ExitVR Türkiye’de ilk kez HTC VIVE PRO VE WİRELESS EKİPMANLA oyun
severlere location-based oyun keyfi yaşatıyor.

Huxley’de üç boyutlu fantastik bir dünyaya ekipçe dalıp geleceğin eğlencesiyle tanışacaksınız. VR teknolojisi, odalardaki kaçış eğlencesini başka bir boyuta taşıyor. Oyunda herhangi bir korku ya da şiddet öğesi yok. Oyun sanal dünyada karşılaştığınız puzzleları çözmeniz ve o yeni bir seviyeye geçmeniz üzerine kurulu. Oyunda 12 yaş sınırının bulunmasının sebebi çok da kolay olmayan puzzleları çocukların çözmekte zorlanabilecek olması.Zorlu görevleri 44 dakikada tamamlamanız gerekiyor.

Bugüne kadar deneyimlediklerinizi unutun! Kaçış odası oyunları yeni bir seviyeye çıktı. O cool güneş gözlüklerinizi çıkarın ve VR gözlüklerinizi takın. Artık VR zamanı! Sanal gerçeklik burada!

Bir Film ve Başka Sinema’nın kurucu ortaklarından birinin VR alanındaki girişimi olan EXITVR Türkiye, dünyadan nitelikli VR (Sanal Gerçeklik) film ve oyunlarını izleyici ve oyun severlerle paylaşmayı; VR içerikler üretmeyi ve Türkiye’de VR merkezleri açmayı planlıyor.

İlginizi Çekebilir :  Yeni VR Seti Oculus Quest Duyuruldu

İSTANBUL’UN MERKEZİNDE AKASYA’DA BU MACERAYI YAŞAYABİLİRSİNİZ. BU NEFES KESİCİ DÜNYADAKİ OYUNU AYNI ANDA 2 İLA 8 KİŞİLİK EKİPLER OYNAYABİLİYOR.

    Yorum Yap