1. Ana Sayfa
  2. Kampanya
  3. Xbox Live Gold’un Aralık için Ücretsiz Oyunlarını Yayınladı

Xbox Live Gold’un Aralık için Ücretsiz Oyunlarını Yayınladı

Xbox Live Gold aralık ayında ücretsiz oynanabilir olan oyunları yayınladı.

Xbox Live Gold’un Aralık için Ücretsiz Oyunlarını Yayınladı

Xbox Live Gold her ay olduğu gibi Aralık ayında oynanabilir ücretsiz oyunları yayınlamaya başladı. Yalnızca belirli süre için ücretsiz oynanabilir oyunlardan iki tanesini yazımızın devamında sizler için derledik.

Q.U.B.E 2 (Xbox One)

Normal ücret : $24.99

Ücretsiz olma tarihi : 1 Aralık / 31 Aralık

Q.U.B.E 2 oyununda Amelia Cross isimli bir arkeologu yönetiyoruz. Hikayesel açıdan bahsetmek gerekirse hiç bir şey hatırlamayan Amelia, gözlerini bir uzaylı işi olan kübün içinde bulur. Karşınıza çıkan bulmacaları çözerek hayatta kalmayı hedeflediniz oyunda asıl amaç kübün içinden kurtulup eve dönüş yolunu bulmak. Eğer Portal tarzı oyunları seviyorsanız bu oyunu seveceğinize emin olabilirsiniz.

Dragon Age 2 (Xbox 360 ve Xbox One)

Normal fiyat : $19.99

Ücretsiz olma tarihi : 1 Aralık / 15 Aralık

Dragon Age efsanesini herkes duymuştur. Serinin 2. oyunu ise seriyi yeniden ayaklandıran bölüm olmuştu. 2011 senesinde piyasaya sürülen oyunda hikaye açısından siz evi tamamen yok edilmiş ve bundan sağ kurtulmuş nadir kahramanlardan birini yönetiyor olacaksınız. En iyi RPG oyunlarından biri olarak gösterebilen oyundan büyük keyif alacağınız kesin.

İlginizi Çekebilir :  PC Oyunlarını Kontrolcü ile Oynamak

Bu iki oyunun dışında, Xbox One için Never Alone ve Xbox 360 ve Xbox One için Mervenaries: Playground of Destruction oyunları da 15 Aralık‘a kadar oynanabilir durumda olacak. Şimdiden Xbox Live Gold sahibi oyunculara iyi oyunlar.

Yorum Yap

Yorum Yap