1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Xiaomi’nin Oyun Telefonu Black Shark, Yakında Avrupa’da
Trendlerdeki Yazı

Xiaomi’nin Oyun Telefonu Black Shark, Yakında Avrupa’da

Xiaomi'nin destekleri sayesinde üretime geçen Black Shark Technologies'in oyun telefonu olan Black Shark, küresel piyasaya girmeye başladı ve bir sonraki gireceği piyasa Avrupa piyasası olacak.

Xiaomi’nin Oyun Telefonu Black Shark, Yakında Avrupa’da

Şirketten aldığımız bir açıklamaya göre 16 Kasım’da Avrupa piyasasına girecek olan Black Shark bu olayı kutlamak için bir etkinlik bile başlattı. Lootbox Challange adlı bu etkinlikte oyuncular ödüllendirilecek. Bu etkinlikte oyun oynayıp görev tamamlayarak sanal Lootboxlar kazanıyorsunuz ve onları açıyorsunuz. Kutuların içinden bedava Black Shark ve GamePad’de dahil pek çok ödül çıkıyor. Ayrıca, mağaza açıldığında kullanabileceğiniz indirimli ön sipariş kredisi de kazanabiliyorsunuz.

Xiaomi Black Shark 6 inç Full HD+ 2.5 D kıvrımlı ekrana sahip. Qualcomm Snapdragon 845 işlemciye sahip olan telefonun işletim sistemi ise Android 8.1 Oreo ancak daha sonra Android 9 Pie’a güncellenecek. Ekran çözünürlüğü ise 2160×1080 piksel.  4.000 mAH bataryaya sahip olan cihazla beraber ücretsiz olarak da bir bluetooth gamepad veriliyor.

Açıklamada telefonun net bir şekilde hangi ülkelerde satışa sunulacağı ve fiyatının ne olacağı belirtilmemiş olsa da, şirketin küresel yayın yapan sitesinde listelenen ülkeler , Slovakya , Slovenya, İspanya, İsveç Finlandiya, Hırvatistan, Kıbrıs Cumhuriyeti, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan,  ve Birleşik Krallık olarak belirtilmiş.

İlginizi Çekebilir :  Dünyaca Ünlü Monitör Markası Dell 49 inçlik Monitörü Çıkarttı

 

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Burak BAKIN

    En kısa sürede ülkemizdede görmek isteriz 🙂