1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Yeni Infinity O ekranlı Samsung
Trendlerdeki Yazı

Yeni Infinity O ekranlı Samsung

Samsung'un duyurusunu yaptığı yeni nesil çentikli ekrana sahip ilk telefon modelini piyasaya sürdü. Infinity O adıyla piyasaya sürülen ekrana gömülü kamera ile gelecek olan modele ait ilk görüntüler.

Yeni Infinity O ekranlı Samsung

Samsung çentikli ekrana geçmek yerine tam ekrana geçmek için büyük ve iddaalı bir adım attı. Ekrana gömülü kameraya geçiş yapacağını ve bunu Infinity-UInfinity-VInfinity-O ve New Infinity adını verdiği sistemle gerçekleştireceğini belirtti.

Samsung Infinity O ekran ortaya çıktı!

Bu doğrultuda piyasaya çıkacak ilk modelin uzun zamandır çok konuşulan Galaxy A8s modeli olması bekleniyor. Ancak ortaya çıkan yeni görüntüler Galaxy A8s’in Samsung tek model olmayacağını gösteriyor.

Hangi modele ait olduğu belli olmayan görüntüde ekranın sağ üst kısmında bir delik olduğu görülüyor. Kamera için ayrıldığı düşünülen bu deliğin, Güney Koreli üreticinin Infinity O adı verilen, çentikli ekranlara karşı geliştirdiği çözümü olduğu belirtiliyor.

Asus’un da ZenFone 6 modelinde kullanmak için benzer bir çalışma üzerinde olduğunu biliyoruz, ekran altındaki kamerayı ilk piyasaya süren marka ise OnePlus. Ancak OnePlus bu kamerayı fotoğraf çekimi için değilde parmak izi okuyucu olarak kullanıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap