İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Yeni No Man’s Sky Güncellemesi, Birçok İhtiyacı Gideriyor

Yeni No Man’s Sky Güncellemesi, Birçok İhtiyacı Gideriyor

Yeni_No_Mans_Sky_Gyncellemesi_Biryok_htiyac_Gideriyor
4

İlk olarak PlayStation 4 ve PC için satışa sunulmuş olan No Man’s Sky, çıktığı zamanlarda büyük eleştiriler almıştı. Vaat edileni verememiş olması nedeniyle de kısa sürede gözden düşmüş ve bir kenara atılmıştı. Ama bu tabi ki Hello Games için bir vazgeçiş olmamıştı. Oyunun 24 Temmuz 2018 tarihinde Xbox One için de satışa sunulması ve eş zamanlı olarak da, içerik olarak bütün platformları eşitleme babın PlayStation 4 ve PC için yayınlanan No Man’s Sky NEXT güncellemesi, No Man’s Sky için bir şahlanış olmuştu. Oyuncuların, ilk çıktığı zamanda karşılarında bulmayı istedikleri oyuna en nihayetinde dönüşen No Man’s Sky, şu anda, dünya genelinde büyük bir beğeniyle oynanıyor. Hatta ve hatta, oyuncular, oynayışları sırasında çektikleri birbirinden güzel ekran görüntülerini de paylaşmaya devam ediyorlar.

Kısa bir süre önce ise No Man’s Sky için v1.63 güncellemesi yayınlandı. Bu güncelleme birçok hata ayıklaması ve iyileştirme sağlanırken, yeni bir Exocraft da eklendi: Pilgrim. Blueprint Analyser’dan Pilgrim Geobay için gerekli olan ayrıntılı planları (blueprints) alarak sahip olabilirsiniz.

Yeni güncellemenin diğer getirileri ise, oyuncular tarafından uzun zamandır beklenen yeniliklerdi. Öyle ki, v1.63 güncellemesi ile yeni eklenen Exocraft Summoning Station sayesinde, artık Exocraft’inizi gezegenin hangi noktasında olursanız olun, çağırabileceksiniz. Bunun için de tabi ki Blueprint Analyser’dan  Exocraft Summoning Station gerekli olan ayrıntılı planları (blueprints) almanız gerekiyor.

İlginizi Çekebilir :  Fallout 76 Xbox One X'de 4K Çözünürlüğü Destekleyecek

Tüm Exocraft’ların envanter kapasitesi arttırılırken, aynı zamanda da gemiler için olanlara benzer bir işlevi olan geliştirme modülleri Multi-Tools ve Exosuit eklendi. Bunları Exocraft Technician’dan Nanites karşılığında alabilirsiniz. Bu geliştirme modülleri ise azami hızına, itiş gücüne, yakıtın verimli kullanılmasına, silah hasarına ve daha birçok şeye etki ediyor. Ancak şunu söylemeden geçmeyelim ki, bu modülleri almak için ilk olarak ilgili araştırma görevini tamamlamanız gerekiyor.

Genişletilmiş Exocraft Quick Menu sayesinde, sadece birincil değil, sahibi olduğunuz ve menzil içinde olan tüm Exocraft’leri çağırmanız mümkün olacak.

Son olarak, farklı boyalar, çıkartmalar ve itiş gücü parçası seçenekleriyle  Exocraft’ınızı özelleştirmenin yanı sıra, Exocraft sürerken ekran da görüntülenecek hız göstergesi ve özel teknoloji sayesinde yineExocraft’ınızın kavrama ve ani dönüşlerde savrulma ayarını kendinize göre ayarlayabileceksiniz.

Yorum Yap

    Yorum Yap