1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Yeni Oyuncu Telefonu Nubia Red Magic 2

Yeni Oyuncu Telefonu Nubia Red Magic 2

İşte Karşınızda Nubia Red Magic 2!

Yeni Oyuncu Telefonu Nubia Red Magic 2

Nubia’nın yeni telefonu olan Red Magic 2, 10 GB RAM ve Android Pie ile duyuruldu.

Zengin bellek kapasitesi, gelişmiş soğutma sistemi ve güçlü işlemcisiyle oyuncuları fazlaca etkilemeyi başarmış bu cihaz Nubia şirketi tarafından resmî olarak tanıtıldı.

10GB LPDDR4X RAM’i ve 256GB UFS 2.1 dahili depolama alanı ile sıradan bir telefona göre çok daha zengin bir bellek kapasitesi sunan cihaz, 2.8Ghz frekans hızına sahip Snapdragon 845 işlemcisi ile performans konusunda da beklentileri yeterince karşılıyor.

Bu yeni telefon performansını üst düzeyde tutmak için; biri hava biri sıvı olmak üzere çift soğutma sistemine sahip. Bu gelişmiş soğutma sistemi, işlemci ısısını 13 °C’lere kadar düşürerek cihazın performansının %70 daha fazla olmasını sağlıyor. Red Magic 2, DTS 7.1 surround ses, 3D stereo ses, yapay zeka destekli gürültü engelleme, DTSX Ultra ve SMART PA amplifikatör ile oldukça yüksek ses kalitesi vadediyor.

Nubia, cihazın ekranı, bataryası ve kameraları ile ilgili net detayları şu an paylaşmış durumda değil ancak kısa bir süre içinde bu bilgilerin şirket tarafından verilmesi bekleniyor. Ayrıca şirketin açıklamasına göre Red Magic 2, Android’in son sürümü olan Android Pie ile kutudan çıkacak.

Nubia Red Magic 2, 560 dolarlık (~3050 TL) fiyat etiketi ile tüketiciler ile buluşacak.

Yorum Yap

Yorum Yap