1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Youtube’da amcasına küfür eden Enes Batur videoyu kaldırdı

Youtube’da amcasına küfür eden Enes Batur videoyu kaldırdı

6145e7cfaa0f797837799a50e44a528ebd9fe2f3
14

Youtube’da değişik içerikler üretmek için insanlar birbirlerini aşağılamayı normalleştiriyorlar. İnsanlar artık bu tarz videoların eğlenceli olduklarını düşünüyorlar.

Youtube, çok büyük miktarlarda para kazanılan bir yer haline geldi. YouTuber’lar bu platformdan para kazanabilmek için her türlü içerik üretiyor. Bu platformda yararlı, eğlenceli içeriklerin olması yanında sadece izlenme sayısı yüksek olsun diye kötü örnek teşkil eden videolarda bulunuyor.

Youtube’da Türkiye’nin en çok abonesine sahip olan Enes Batur, şaka amaçlı amcası Murat Sungurtekin’e hakaret ettiği videoyu kanalına yükledi ama izleyenlerin tepkisi üzerine videoyu kaldırdı. Amcası zaman zaman Batur’un videolarında bulunarak yardımcı oluyor.

Enes Batur’un tepkiler üzerine kaldırdığı videoda konsept gereği sosyal medya fenomeni amcasına ağza alınmayacak tarzda söylemlerde bulunuyor.  Amcasına hakaret etmekle birlikte eşi, ailesi ve maddi durumu içinde aşağılayıcı söylemlerde bulunuyor.

Videoda “Adana’da g*** b*** hiç kimsenin takmadığı bir adamdın. Şimdi iki üç kişi fotoğraf çektiriyor diye amca amca diye geziyorlar. Adın bile yok. ADIN BİLE YOK!”  ,

İlginizi Çekebilir :  UNLOST'UN DEV ÇEKİLİŞİ RTX 2080 - UNLOST X PC ve Daha Fazlası

 “Sen adam olsan, bir işe yarasan, en azından karın güzel olur, 200-300 kilo olmaz. Salak salak hareket etme. Sen adam mısın? Adana’da neydin, ne oldun?” gibi sözler söylüyor. Batur amcasını evden bile  kovuyor.  Amcası bunun üzerine evden gitmeye yeltenince Batur bunun bir şaka olduğunu söylüyor ve özür diliyor. Amcası Murat Sungurtekin buna karşılık  “Zoruma gitti. ” diyor ve sosyal medya fenomeni videoyu özür dileyip sonlandırıyor.

Batur’un konsept gereği amcasına kötü söylemlerde bulunduğu videoya izleyenlerden fazla tepki gelince videoyu kaldırdı. Kanaldan videoyu sildikten sonra Twitter hesabından açıklama yaptı.

Yorum Yap

Yorum Yap